Національна асоціація адвокатів України відкрила реєстрацію заявок на участь у турнірі із судових дебатів для студентів-правників

Розпочалась реєстрація заявок на участь у турнірі із судових дебатів для студентів-правників 3-4-х курсів ступеня «Бакалавр» та студентів ступеня «Магістр».

Захід організовує Національна асоціація адвокатів України за ініціативи молодіжного комітету НААУ – UNBA NextGen.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Студенти, які візьмуть учать у турнірі, отримають можливість набути практичні навички з побудови правової позиції, написання процесуальних документів, ведення судової справи та виступу у судових засіданнях.

Зареєструватися для участі можна до 19 травня за посиланням.

Після опрацювання заявок, учасників поділять на команди. Наприкінці травня відбудеться установча зустріч. Для кожної з команд організатори визначать тренера (адвоката, представника комітету НААУ), який проводитиме зустрічі з учасниками, даватиме поради щодо підготовки до турніру, а також супроводжуватиме команду під час самих судових дебатів, що пройдуть у червні.

Контактна особа: представник молодіжного комітету НААУ — UNBA NextGen Тетяна Рабко, +380 67 345 4318 (з питань заходу звертатися у месенджери WhatsApp, Telegram, Viber).