Національна асоціація адвокатів України запрошує адвокатів здати кров для дитячої лікарні “Охматдит”

У кінці травня адвокати та небайдужі українці мають змогу долучитися до збору крові для потреб Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

Благодійна акція триватиме з 21 по 23 травня 2024 року.

Підтримати медичний заклад закликає Комітет НААУ з питань захисту бізнесу та інвесторів, повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Донором крові може бути будь-який українець, іноземець чи особа без громадянства, яка має посвідку на постійне проживання на території України, від 18-ти років та не має протипоказань до донорства. Абсолютні та тимчасові протипоказання можна переглянути на сайті «Охматдит».

Попередньо повідомити організаторів про кількісний склад учасників щодо здачі крові потрібно до 10 травня 2024 року за електронною адресою члена команди координатора комітетів НААУ Олени Давидюк – o.davydiuk@unba.org.ua.

Забір крові здійснюватиметься з 9.00 до 13.00 за адресою: м. Київ, вул. Чорновола, 28/1, новий корпус, сектор Б, Центр служби крові.

Адвокати не вперше долучаються до здачі крові. Минулого року за ініціативи Комітету НААУ з питань захисту осіб з інвалідністю разом з Правозахисною спілкою інвалідів започаткували програму «Подаруй життя Захиснику».

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.