Національна асоціація адвокатів України звернеться до КМУ щодо виплат адвокатам в системі БПД

Відбулася нарада Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової з головами рад адвокатів регіонів за участі заступника Голови НААУ, РАУ Валентина Гвоздія, секретаря РАУ Ігора Колесникова, голови ВКДКА Сергія Вилкова, керівника Секретаріату Вадима Красника в режимі відеоконференцзв’язку.

Лідія Ізовітова подякувала за стабільну роботу адвокатського самоврядування в обставинах воєнного часу. 

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

На нараді заслухали інформацію щодо діяльності адвокатури в різних регіонах та обговорили нагальні питання по реалізації повноважень РАР, зокрема, у забезпеченні доступу до адвокатської професії.

Враховуючи висловлену занепокоєність щодо заборгованості по оплаті праці адвокатів у системі БПД, пов’язану з гострою  необхідністю повернути видаткам на оплату послуг адвокатів БПД статус захищених видатків бюджету, Голова НААУ Лідія Ізовітова звернеться до Кабінету Міністрів та Держказначейства з проханням внести зміни до постанови КМУ №590 від 09.06.2021 року (зі змінами, внесеними постановою №346 від 21.03.2022).

Голова НААУ, підсумовуючи засідання, подякувала за стабільну роботу адвокатського самоврядування в обставинах воєнного часу. Ближчим часом відбудеться аналогічна нарада за участю керівників регіонів.