Національну асоціацію адвокатів України запросили виступити на конференції “ЄС та Східне партнерство” в Гаазі

Національну асоціацію адвокатів України запросили до виступу на конференції «ЄС та Східне партнерство», що відбудеться в Гаазі (Нідерланди) 23 листопада.

Про це повідомляє прес-служба НААУ.

Захід організований громадською організацією, фондом LINKS Europe у співпраці з міським управлінням Гааги та за підтримки The Hague Humanity Hub. Подія ввійде до циклу «Бесіди про майбутнє Європи та світу» і має на меті стати частиною обговорення в рамках «Конференції про майбутнє Європи».

Серед учасників будуть представники уряду Нідерландів та інституцій ЄС, посли та дипломати з різних країн, а також представники аналітичних центрів та організацій громадянського суспільства.

На конференції виступлять три лідери Національної асоціації адвокатів України (НААУ), у тому числі Президент асоціації Лідія Ізовітова зі своєю програмною промовою. Серед доповідачів будуть Віце-президент Валентин Гвоздій та Голова комітету міжнародних відносин Іван Гречківський. Модеруватимуть дискусію посол Роберт Серрі, старший програмний менеджер Центру міжнародно-правового співробітництва (CLIC) Ліно Брозіус, а також Браян Меффорд з Аналітичного центру Атлантичної ради.

«Ми раді активно долучитись до  конференції «ЄС та його східні сусіди» в Гаазі, адже це можливість поділитися українським досвідом у сфері верховенства права та важливими питаннями правової сфери», – сказала Президент асоціації Лідія Ізовітова. Національна асоціація адвокатів України – це мережа з понад 60 000 членів по всій Україні та провідна організація з питань реформування правової системи. Пані Ізовітова додала: «Для НААУ важливо мати можливість інформувати європейську аудиторію про виклики, які стоять перед нашою державою, і про те, який внесок ми вносимо для їх вирішення».

До країн Східного партнерства входять Україна, Грузія й Молдова, які прагнуть ввійти до Європейського союзу, а також Вірменія, Азербайджан та Білорусь. Конференція відбудеться напередодні саміту Східного партнерства в грудні, на якому буде підбито підсумки щодо важливості відносин та векторів подальшої роботи в майбутньому. Інші панелі висвітлять такі теми: «ЄС та процес реформування й оновлення у Східному партнерстві: 6 країн і очевидне питання», а також «ЄС та конфлікти у Східному партнерстві».