Національна асоціація адвокатів України представлена на високому рівні на щорічній конференції ІВА у Парижі

З 28 жовтня по 3 листопада 2023 року у Парижі проходить щорічна конференція Міжнародної асоціації адвокатів – ІВА, яка зібрала більше шести тисяч юристів з усього світу. Це подія найвищого рівня, де обговорюються актуальні питання світової адвокатури та пошук шляхів вирішення міжнародних правових проблем.

Україна на цій конференції представлена заступником голови Національної асоціації адвокатів Валентином Гвоздієм. Він провів низку важливих зустрічей з лідерами адвокатур різних країн, в ході яких розповів колегам про ситуацію, що склалася в українській адвокатурі під час воєнного стану, а також виклики, з якими стикається інститут адвокатури в Україні в цей важкий час.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Завдяки своєчасній та цілеспрямованій підтримці світової спільноти адвокатів, українська адвокатура змогла впоратися з найбільш нагальними проблемами. Зокрема, за допомоги ІВА  було створено фонд допомоги адвокатам, постраждалим від наслідків війни.

На конференції також виступив Генеральний прокурор України Андрій Костін, який акцентував увагу на важливості збереження міжнародного правопорядку і відповідальності за його порушення.

Конференція ІВА – це унікальна можливість для української адвокатури донести до міжнародної спільноти інформацію про реальну ситуацію в країні, а також зміцнити партнерські зв’язки з колегами з різних куточків світу.