Не є громадянином росії і ніколи не мав паспорта громадянина росії: суддя Львов пройшов поліграф і оприлюднив висновок

Голова Касаційного Господарського суду у складі Верховного суду Богдан Львов вчергове підкреслив, що не має а ні російського паспорту, а ні російського громадянства.

Про це повідомив суддя Богдан Львов на своїй сторінці у Facebook.

“Наводжу остаточні докази того, що розпочата проти мене кампанія про начебто наявність російського громадянства – брехлива та замовна. Я пройшов поліграф.

Для мене особисто в цьому потреби не було. Я громадянин виключно України. Але для багатьох людей, довіра яких мені не байдужа, це має стати остаточним аргументом того, що я казав правду! Результат перевірки: мої заяви про те, що я не є громадянином росії і ніколи не мав паспорта громадянина росії – ПРАВДИВІ.

Це дослідження я пройшов у ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ АСОЦІАЦІЇ ПОЛІГРАФОЛОГІВ за участі двох експертів, один з яких є виконавчим директором цієї асоціації.Після того я ще раз пройшов поліграф у державному компетентному відомстві. Результат той самий: я непричетний до отримання російського громадянства та паспорта РФ. Ці два поліграфа (дослідження) пройдено за різними методиками тестування, які завжди розрізняють правду від брехні.

Також, я вчинив необхідні дії з медичної точки зору щодо здачі аналізів, щоб потім ніхто, в тому числі і я сам, не змогли поставити під сумнів висновок експерта-поліграфолога.

До цього посту в додатках я викладаю висновок щодо результатів свого дослідження на поліграфі та з сьогоднішнього дня припиняю публічні суперечки і дискусії з цього приводу.

Повертаюсь до виконання своїх обов‘язків для блага України!Чекаю на викриття замовників цієї брудної кампанії, метою якої був підрив не просто довіри до мене, а довіри до всього Верховного Суду”, написав Богдан Львов.