На росії заочно заарештували адвоката Навального Ольгу Михайлову

Басманний районний суд москви заочно заарештував адвоката Ольгу Михайлову, яка багато років захищала інтереси політика Олексія Навального.

Про це повідомляє Медіазона.

Адвокатів Навального Ольгу Михайлову, Олександра Федулова, Вадима Кобзєва, Олексія Ліпцера та Ігоря Сергуніна звинуватили в участі в «екстремістській спільноті» за частина 2 статті 282.1 КК. Слідство вважає, що саме через них опозиціонер передавав інформацію із колонії своїм соратникам.

Адвокат Аркадій Колесников пояснював судді Наталії Дудар, що дії Михайлової не виходили за межі її професійних обов’язків:

— Як випливає з ухвали про залучення Ольги Михайлової як обвинуваченої, вона переслідується фактично за свою адвокатську діяльність. Слідство вказує, що Михайлова «не пізніше 14 вересня 2021 року за невстановлених слідством обставин вступила в екстремістську спільноту ФБК». Дане твердження є абсурдним і не може відповідати дійсності, тому що відомо, що Михайлова з 2007 року надавала професійну юридичну допомогу Навальному Олексію Анатолійовичу в ході численних судових процесів. З якого дива їй знадобилося вступати в якесь співтовариство — саме на це запитання слідство не може відповісти навіть самому собі.

Захисник Михайлової також окремо звертав увагу суду на те, що не можна використовувати як докази матеріали, які мали відношення до роботи Михайлової як адвоката Навального — ця інформація є конфіденційною: «Вона не може захищатися, оскільки їй довелося б порушити адвокатську таємницю».

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.