Адвоката Михайлову заочно заарештували на підставі прослуховування розмови з Навальним у колонії

Адвокат Ольга Михайлова, яка захищала Олексія Навального, розповіла, що як обґрунтування для її заочного арешту суд використав прослуховування її розмови з опозиціонером під час зустрічі в колонії.

Інтерв’ю з Михайловою опублікувало видання “Медуза”.

За словами адвоката, 15 лютого, напередодні офіційної дати загибелі Навального, сторона обвинувачення на судовому засіданні про заочний арешт Михайлової надало судді протокол прослуховування її бесіди з Навальним за 11 квітня 2023 року. У ній Навальний каже: «Слухай, боюся здатися параноїком, але, здається, мене тут отруюють».

«І ось це прослуховування – доказ того, що я, Ольга Михайлова, учасник “екстремістської спільноти”. І суддя Басманного районного суду Москви Наталія Дудар прийняла цей протокол як єдиний доказ необхідності обрання мені запобіжного заходу», — розповіла Михайлова.

Разом із Михайловою 15 лютого Басманний районний суд Москви заочно заарештував іншого адвоката Навального – Олександра Федулова. Ще трьох адвокатів — Вадима Кобзєва, Олексія Ліпцера та Ігоря Сергуніна — затримали у жовтні минулого року, зараз вони перебувають у СІЗО. Захисників опозиціонера звинувачують в участі в екстремістській спільноті через те, що вони передавали листи опозиціонера з колонії його соратникам.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.