Невакцинованих співробітників відсторонятимуть без збереження зарплати: МОЗ затвердило обов’язкову вакцинацію для певних професій

Міністерство охорони здоров’я затвердило перелік професій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації від коронавірусу.

Про це інформує прес-служба міністерства.

Згідно з наказом від 4 жовтня, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусу, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

“Освітяни та працівники органів влади кожен день взаємодіють із великою кількістю людей, а тому ризикують інфікуватися на коронавірусну хворобу. Майже всі, хто потрапляє в лікарню з COVID-19 — невакциновані. Це рішення покликане захистити життя і здоров’я українців та їхніх близьких, створивши безпечне середовище в закладах освіти та державних установах”, – пояснив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Невакцинованих співробітників відсторонятимуть без збереження зарплати.