Нові звинувачення проти адвоката зі штату Південна Кароліна: сам у себе стріляв

Адвокату з Південної Кароліни (США) Алексу Мердо, дію свідоцтва про право на зайняття адвокатської діяльності якого було призупинено, пред’явлено 27 звинувачень у розтраті та інших злочинах, повідомила прокурор штату, на додаток до попередніх звинувачень у страховому шахрайстві та змови з метою організації власної смерті.

Про це пише WTVB з посиланням на Reuters.

Велике журі штату висунуло Мердо звинувачення щодо схем, пов’язаних з шахрайством щодо клієнтів і партнерів, а також відмивання понад 4,8 мільйона доларів, заявив генеральний прокурор Південної Кароліни Алан Вілсон.

53-річний Мердо, нащадок юридичної династії Південної Кароліни, дружина та син якого були вбиті в червні, залишається під вартою в центрі ув’язнення Елвіна С. Гленна в Колумбії, Південна Кароліна. У вересні йому зупинили від дію адвокатського свідоцтва.

За словами Вілсона, нові обвинувачення включають зловживання довірою, шахрайський намір, відмивання грошей, комп’ютерні злочини та підробку документів.

Згідно з матеріалами суду, Мердо звинуватили в розкраданні коштів, пов’язаних з його економкою Глорією Саттерфілд, яка померла в 2018 році після нещасного випадку в будинку Мердо.

Спадкоємці Саттерфілда вже подали позов до суду з питань спадщини штату Південної Кароліни, в якому зазначено, що Мердо перерахував понад 3,5 мільйона доларів у вигляді компенсації за смерть на шахрайський рахунок.

Мердо також звинувачений у тому, що він організував стрілянину 4 вересня, щоб його син Бастер Мердо міг отримати страхову виплату.

Раніше адвокат Мердо сказав, що старший Мердо, який був поранений і вижив, організував стрілянину через депресію після вбивства його дружини та іншого сина.