Обмін досвідом між поколіннями – пріоритетне завдання молодіжного комітету НААУ UNBA NextGen: Сергій Барбашин

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова та Голова UNBA NextGen Сергій Барбашин провели робочу зустріч, на якій обговорили основні напрямки діяльності Молодіжного комітету НААУ у 2021 році та визначили пріоритетні завдання на 2022 рік.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Сергій Барбашин відзвітував, що протягом минулого року за ініціативою UNBA NextGen відбулось 162 заходи. Так, Молодіжний комітет організовував тематичні, освітні та святкові події, брав участь у міжнародній агропромисловій виставці та спортивних змаганнях Race Nation, активно налагоджував співпрацю з міжнародними установами та інституціями.

Лідія Ізовітова високо оцінила роботу Молодіжного комітету у 2021 році та надала пропозиції і рекомендації щодо діяльності на майбутнє.

Голова НААУ, РАУ відмітила важливість обміну досвідом молоді з адвокатами-старійшинами, а саме, продовження роботи над випуском проекту «АДВОКАТ-БРЕНД». Також акцентувала увагу на важливості розвитку співпраці з Європейською асоціацією молодих юристів та проведенні спільної Міжнародної літньої конференції EYBA Summer conference 2022.

Нагадаємо, в структурі Національної асоціації адвокатів України діє молодіжний комітет UNBA NextGen. Метою діяльності Комітету є забезпечення якісного, прогресивного, ефективного та сталого розвитку адвокатури України з точки зору тяглості поколінь, сприяння кар’єрному зростанню молодих адвокатів шляхом проведення освітньої діяльності, встановлення найкращих сучасних стандартів адвокатської професії та інтеграції молоді в роботу органів адвокатського самоврядування.