Обвинувальний акт щодо судді з Криму, яку призначено до так званого “Верховного суду республіки Крим” скеровано до суду: ч. 1 ст. 111 КК

Працівники ДБР завершили досудове розслідування у справі колишньої судді Керченського міського суду АРК, яка завдяки зраді зробила кар’єрний ривок при окупантах. Обвинувальний акт скеровано до суду.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

У взаємодії з СБУ встановлено, що одразу після окупації Криму колишня суддя міського суду Керчі перейшла на бік ворога та стала працювати в незаконно створених органах судової влади. 

За особливі «досягнення» перед окупаційною владою у 2020 році її указом путіна було призначено суддею так званого «Верховного суду республіки Крим».

За оперативною інформацією, вона могла бути причетна до винесення вироку за сфабрикованою справою проти Голови Меджлісу Рефата Чубарова, а також до ув’язнення активіста національного руху кримських татар Едема Бекірова.

Колишня суддя обвинувачується у державній зраді за ч. 1 ст. 111 КК України. Санкція статті передбачає до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.