ОГП відмовився відкривати кримінальне провадження проти Гетманцева щодо тиску на суддю: не вбачають достатньо підстав

Офіс Генерального Прокурора відмовився відкривати кримінальне провадження за заявою судді Шевченківського районного суду Києва Віталія Циктіча щодо тиску та втручання в його діяльність народного депутата України, голови податкового комітету Верховної Ради України Данила Гетманцева.

Про це суддя Циктіч повідомив УНН.

За словами судді, в ОГП не знайшли для цього достатньо підстав з тих фактів, які були наведені в заяві судді щодо Гетманцева.

“Я отримав відповідь від Офісу генпрокурора, що відмовлено у внесені відомостей до реєстру досудових розслідувань за моєю заявою на Гетманцева. Наскільки я розумію з відповіді, з тих фактів, що я виклав у своїй заяві, в ОГП не знайшли достатньо підстав для відкриття кримінального провадження”, – зазначив Віталій Циктіч.

Суддя Шевченківського районного суду Києва також додав, що не отримав відповіді на своє звернення до Вищої ради правосуддя щодо можливих незаконних дій Гетманцева. Тож, судді невідомо чи призначено засідання ВРП за його зверненням, і коли воно може відбутися.

Віталій Циктіч зауважив, що це перший подібний випадок в його суддівській практиці.

Нагадаємо, що суддя звернувся до Вищої ради правосуддя і Офісу генерального прокурора  із заявою про тиск з боку Гетманцева і намагання нардепа впливати на рішення суду і втручатись у його діяльність.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.