Опікунська рада Національної асоціації адвокатів України надала по 100 тисяч гривень родинам загиблих на війні адвокатів

5 жовтня на черговому засіданні Опікунська рада з розподілу благодійної допомоги, що надійшла до НААУ від міжнародних організацій, розглянула 15 заяв.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Члени Опікунської ради надали матеріальну підтримку родинам двох загиблих на війні адвокатів з Одеси та Балаклії (Харківська область). З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну вони вступили до лав ЗСУ та у ході виконання бойових завдань отримали несумісні з життям поранення. Опікунська рада ухвалила рішення про надання родинам загиблих адвокатів по 100 тисяч гривень грошової допомоги.

На засіданні також вирішили підтримати родину безвісти зниклого адвоката з Донеччини. Зв’язок з ним обірвався ще 28 лютого у Волновасі, проте родина досі немає документів, які підтверджують, що їхній рідний має статус особи, що зникла безвісти. Члени Опікунської ради виділили  сім’ї 20 тисяч гривень та вирішили надати їй всебічну юридичну підтримку.

Решта заяв надійшла до Опікунської ради від адвокатів, які частково або повністю втратили житло та майно. Кошти на відновлення помешкань або оренду інших приміщень для проживання цієї категорії заявників надали адвокатам з Маріуполя, Лисичанська, Слов’янська, Ірпеня, а також  Запорізької та Чернігівської областей.

З березня 2022 року Опікунська рада розглянула вже понад 440 заяв постраждалих від війни колег-адвокатів та членів їхніх сімей.