Основним завданням залишається спрямування практики в єдине русло: вдруге обраний Голова ККС ВС Кравченко

26 листопада 2021 року збори суддів Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду вирішили низку кадрових питань, пов’язаних, зокрема, із завершенням передбаченого законом чотирирічного строку перебування голови ККС ВС.

Про це повідомляє прес-служба Судової влади.

У своїй передвиборній промові Станіслав Кравченко розповів про те, чого вдалося досягти за останні чотири роки завдяки згуртованій та ефективній роботі суддів касаційного суду і працівників апарату.

За словами Станіслава Кравченка, за чотири роки Касаційний кримінальний суд розглянув 36 831 провадження та процесуальне звернення. Об’єднана палата ККС ВС ухвалила за цей час 58 судових рішень, кожне з яких містить чітку правову позицію – висновок щодо застосування певної норми матеріального чи процесуального права. Саме такі рішення ОП ККС скеровують судову практику в єдине русло.

Доповідач також розповів про кадрові та фінансові виклики, з якими довелося стикатися протягом чотирьох років, про законопроєктну діяльність, у якій брав участь ККС ВС, про ефективне надання методичної допомоги судам першої та апеляційної інстанцій і представництво касаційного суду в інших органах влади.

Що стосується планів на майбутнє, зауважив Станіслав Кравченко, то основним завданням залишається спрямування практики в єдине русло. Особливо актуальна необхідність запровадження механізмів щодо забезпечення єдності судової практики у тих питаннях, які не є предметом касаційного перегляду (зокрема йдеться про ухвали слідчих суддів, справи про адміністративні правопорушення).

«Пишаюся нашим колективом і тим, що протягом чотирьох років очолював Касаційний кримінальний суд», – наголосив Станіслав Кравченко. Він подякував колегам за довіру і висловив упевненість, що спільними зусиллями вдасться вирішити всі нагальні питання та досягти поставлених цілей.

За результатами таємного голосування кандидатуру Станіслава Кравченка підтримало 35 суддів із 37.