Передача повноважень не тільки підвищує ефективність роботи організації, але і має позитивний економічний ефект для держави: Лідія Ізовітова

Ухвалення базового закону, який визначатиме основи роботи саморегульованих організацій, могло б стати важливим етапом для запровадження повноцінної децентралізації в Україні.

Про це йшла мова в ході круглого столу “Законодавче регулювання діяльності саморегулівних організацій: сучасний стан і шляхи вдосконалення”, передають Українські новини.

У заході взяли участь представники саморегульованих організацій арбітражних керуючих, приватних виконавців, адвокатури, народні депутати.

Голова НААУ Лідія Ізовітова зазначила, що з досвіду адвокатури може підтвердити: передача таких повноважень не тільки підвищує ефективність роботи організації, але і має позитивний економічний ефект для держави.

“Більш того, при утворенні саморегульованих організацій на цих принципах, ми певним чином зменшимо навантаження на бюджет держави”, – зазначила вона.

У свою чергу заступник голови НААУ Валентин Гвоздій підкреслив, що ефективна робота самоврядної організації адвокатури стала позитивним фактором в контексті євроінтеграційних процесів, оскільки європейські організації адвокатури сьогодні хочуть перейняти український досвід.