Перший раз чую про припис НАЗК щодо мене: Голова ВКДКА Вилков

Голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Сергій Вилков не отримував приписів від Національного агентства з питань запобігання корупції.

Про це він повідомив у коментарі Advokat Post.

«Не знаю, хто там що «воротить», перший раз від вас чую про цей припис. Знаю, що якась інформація блукає інтернетом, прикро, що у мене її немає», – повідомив Сергій Вилков.

Раніше прес-служба НАЗК розповсюдила інформацію про те, що голова Нацагентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков вніс припис Вилкову через «перешкоджання професійній діяльності адвоката-викривача з боку кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури (КДКА) Харківської області».

Начебто КДКА Харківської області позбавила цього адвоката права займатися адвокатською діяльністю з подальшим виключенням із Єдиного реєстру адвокатів України «саме через його повідомлення про корупційне кримінальне правопорушення».

Також НАЗК дозволило собі вимагати скасувати рішення КДКА Харківської області, яким адвоката незаконно притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

На підставі якої інформації агентства зробило подібні висновки і на яких підставах дозволяє собі висувати вимоги самоврядній організації адвокатури прес-служба не пояснила.