Під Бахмутом загинув наш колега – журналіст Юридичної практики

Під Бахмутом загинув Костянтин Шестопалов, стрілець 23 окремого батальйону спецпризначення при президентській бригаді імені Богдана Хмельницького, журналіст «Юридичної практики». Він починав з посади журналіста і став випускаючим редактором газети «Юридична практика». В 2005 році виконував обов’язки головного редактора видання.

Про це повідомляє Юридична практика.

«На війну Костя пішов тому, що одразу включився патріотизм. Коли він прийшов до свого військомату, якраз формувався батальйон при президентській бригаді – Костя дуже пишався, що служив там. Він з родини військових у третьому поколінні і дійсно пишався, що служить в Збройних силах. Мені здається, що він знайшов себе і був щасливим попри всі випробування, що були.

А друга причина, чому Костя пішов на війну – це син, два тижні тому йому виповнилось 18 років. Що Костя, що інші його побратими, вже дорослі чоловіки, – майже всі вони пішли на війну для того, щоб завтра не йшли їхні діти…

В 20 числах листопада вони поїхали вже під Бахмут і в одному з боїв Костя загинув від осколкових поранень. Вони там всі герої, хто зараз в Бахмуті. А Костя завжди говорив, що сподівається загинути як герой, а не від того, що впав з другого поверху ліжка» – розповідає Олександра Шестопалова, дружина Костянтина.

«Життям потрібно насолоджуватись кожної миті. Особливо, якщо це здається неможливим», – це слова Костянтина в FB-дописі від 30 серпня.

Редакція висловлює почуття рідним та близьким Костянтина.