Підозрюється подружжя на Одещині у сексуальному насильстві над дітьми під час приватних уроків психолога-логопеда

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Одеської обласної прокуратури повідомлено про підозру подружжю у сексуальному насильстві щодо малолітніх, вчиненому групою осіб, повторно (ч. 6 ст. 153 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, протягом декількох років жінка з педагогічною освітою за місцем свого мешкання займалася підготовкою дітей до школи, проводячи індивідуальні уроки психолога-логопеда для малечі віком від 3 до 10 років двічі на тиждень.

Під час занять у чоловіка «педагога» виник умисел, направлений на задоволення статевої пристрасті з малолітніми відвідувачами. А дружина, володіючи педагогічними навичками у спілкуванні з дітьми та спеціальними знаннями у галузі дитячої психології, створила йому прийнятні умови для скоєння злочину та визначала серед учнів тих, стосовно кого можна вчиняти насильство.

При цьому, спостерігаючи за насильницькими діями сексуального характеру над дітьми, жінка пояснювала, що це «гра», де вони мають брати активну участь та поводитись добре, а за гарну поведінку отримають солодощі. Окрім того, дітей попереджали, що дорослим не потрібно розповідати про так звані «ігри» – це їх спільна таємниця, про яку ніхто не повинен знати.

Правоохоронцями встановлено, що чоловік, у змові з дружиною, з травня по липень 2020 року неодноразово вчиняв стосовно 4-річного хлопчика та 3-річної дівчинки сексуальне насильство.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Слідчі дії у кримінальному провадженні проводилися співробітниками слідчого управління Головного управління Національної поліції в Одеській області за оперативного супроводу працівників Одеського управління внутрішньої безпеки ДВБ Нацполіції.