Підозрюваний намагався завадити судовому процесу та заповів одразу дев’ятьом житомирським суддям все своє майно

Підозрюваний намагався завадити судовому процесу та заповів суддям своє майно. Одразу дев’ять суддів звернулися до Вищої ради правосуддя із заявою про тиск.

Про це йдеться у повідомленні про втручання у діяльність суддів на адресу Вищої ради правосуддя.

В ухвалі Корольовського районного суду, яка була оприлюднена 14 грудня, вказано, що один з підозрюваних склав заповіт на імена суддів, які працюють у зазначеній установі.

Відповідно до тексту заповіту, підозрюваний заповів все своє майно, «де б воно не було і з чого б воно не складалося, і взагалі все те, що буде належати йому на день смерті і на що він за законом матиме право» судді Рожковій Олені Станіславівні та іншим суддям по рівну.

На думку заявника, зазначені обставини мали б бути підставою для відводу слідчого судді від розгляду клопотання. Крім того, захисники підозрюваних зазначили, що суддя вела себе зухвало та високомірно, а також, що одному із адвокатів не надали місця в залі судового засідання, що не дозволило захисникові виконувати свої обов`язки.

Дев’ять суддів Корольовського районного суду таку щедрість не оцінили і звернулися до Вищої ради правосуддя із повідомленням про втручання у здійснення правосуддя.

Нагадаємо, кримінальне провадження відкрито ще 10 червня 2022 року на чотирьох осіб за такими статтями КК України:

  • ч. 3 ст. 201-1(Переміщення через митний кордон України лісоматеріалів);
  • ч. 4 ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу);
  • ч. 3 ст. 358 (Підроблення документів);
  • ч. 4 ст. 358 (Використання завідомо підробленого документа).

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.