31 травня 2026 року року обірвалося життя судді у відставці Дніпровського районного суду міста Києва Арапіної Наталії Євгеніївни.
Про це повідомляє Дніпровський районний суд міста Києва
“Наталія Євгеніївна була не просто високопрофесійною Суддею. Вона була мудрою, світлою, сильною Людиною, яка вміла підтримати, вислухати, підбадьорити. Попри всі життєві випробування, вона завжди залишалася оптимісткою, зберігала гідність, віру в людей і любов до своєї справи.
Вона пройшла довгий і достойний професійний шлях, розпочавши суддівську кар’єру на Донеччині. Разом із родиною пережила початок війни, втрату рідного дому, змогла знайти сили почати все спочатку в Києві. До останнього дня залишалася відданою професії та правосуддю”. – йдеться у повідомленні.
Редакція висловлює почуття рідним та близьким Наталії Євгеніївни.
