Пішов з життя Володимир Яворівський

Володимир Яворівський помер 16 квітня 2021 на 79-тому році життя, про що повідомила його дочка. Наступного ранку цю сумну новину повідомив Василь Шкляр.

«Усі, хто його знав ближче, сьогодні кажуть: “Не вірю”. Не хочеться вірити й мені. Він фонтанував енергією, незрівнянним гумором, дивовижною працездатністю. Після романів про княгиню Ольгу, Івана Мазепу до останнього дня працював над книгою всього свого життя про Тараса Шевченка. Тепер він пішов», – написав Шкляр у своєму Facebook.

“Пішов з життя наш добрий друг Володимир Яворівський… Невимовно сумно. Невимовно. Ми разом пройшли велику частину політичного життя. Плече до плеча, серце до серця. Завжди пишалася таким колегою. Щирий, палкий, мудрий. Майстер слова. Справжній патріот, для якого Україна завжди була понад усе, як би банально не звучали зараз ці слова…Він був з когорти тих, хто стояв біля витоків сучасної української державності. Один із засновників Народного Руху, саме він зачитав у Верховній Раді історичний Акт проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року. І далі все життя працював на те, щоб Україна квітла, розвивалася, ставала сильною, по-справжньому демократичною…”, написала Юлія Тимошенко у своєму Facebook.

Редакція висловлює співчуття та слова підтримки рідним та близьким.