Південнокорейського адвоката засудили до 20 місяців в’язниці після невдалих криптоінвестицій

Окружний суд Пусана визнав винним 50-річного чоловіка, який працював адвокатом у юридичній фірмі, — назву якої разом із ім’ям адвоката правоохоронці тримають у таємниці.

У грудні 2021 року цей адвокат викрав у клієнтів $170 000 і переказав гроші з рахунку своєї компанії на особистий банківський рахунок. Гроші надійшли від корпоративного клієнта, який передав суму для здійснення угоди з нерухомістю у рамках трастового контракту.

Правоохоронці наводять як приклад і інший випадок, коли той самий адвокат привласнив реєстраційний збір на суму близько $1700, внесений клієнтом. Обвинувачений використав кошти в особистих цілях, у тому числі для покупки криптовалюти. Однак інвестиції виявилися невдалими – вкладення в криптоактиви не окупилися, і чоловік не зміг повернути вкрадені кошти.

«Обсяг завданих збитків великий. Нічого з вкрадених грошей не повернулося. З огляду на ці факти, я не маю іншого виходу, як винести суворе покарання», — заявив головуючий суддя Jeong Soon-yeol.

Поліція Пусана відзначає зростання злочинів, пов’язаних із криптовалютами. У грудні місцева поліція заарештувала 80 підозрюваних у крипто-шахрайстві. У січні окружний суд Пусана засудив до семи років в’язниці торговця наркотиками, який приймав як оплату криптовалюту. Цього ж місяця окружний суд Чханвона засудив до чотирьох років в’язниці порушника, який надав підробленій криптовалютній біржі фальшиві банківські документи.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.