Пізній візит до будинку десятків поліцейських з обшуками став несподіванкою: адвокат сім’ї Павлових Дмитро Манелюк

Увечері 16 серпня, лише на другий день після вбивства Костянтина Павлова, правоохоронці вирішили вилучити всі необхідні для з’ясування обставин загибелі мера особисті речі і документи.

Про це Першому Міському розповів адвокат сім’ї Павлових Дмитро Манелюк.

Для дружини та сина, які знаходяться у шоковому стані після смерті чоловіка і батька, пізній візит до будинку десятків поліцейських з обшуками став несподіванкою.

Надвечір другого дня після трагічної загибелі міського голови правоохоронці навідалися з обшуками до будинку, де проживає родина мера. Поліцейські близько 20:00 почали вилучати необхідні для розслідування документи та особисті речі загиблого мера Костянтина Павлова та членів його родини. Попри вечірній час, все – в рамках закону.

Адвокат Дмитро Манелюк розповів, що 16 серпня дружина і син Костянтина Юрійовича отримали офіціальний статус постраждалих, а це дає їм право брати участь у всіх слідчих діях, а правоохоронців ставить перед необхідністю, повідомляти родині про хід розслідування. Однак пізній візит десятків поліцейських спантеличив дружину та сина міського голови, і викликав запитання до організації ходу розслідування. Сам юрист сім’ї  мера Павлова поки що не хотів би давати оцінку роботі правоохоронних органів.