Поліція та СБУ затримали львівського адвоката

У неділю, 30 серпня, під Києвом працівники поліції та СБУ затримали 44-річного адвоката Костянтина Писаренка, причетного до незаконного заволодіння приміщенням площею майже 260 м2 та земельною ділянкою площею більше ніж пів гектара, що перебувають у комунальній власності Львівської міськради.

У поліції та прокуратурі Львівщини повідомили, що підозрюваний адвокат є фігурантом кримінального провадження і з червня ухилявся від явки до суду для обрання йому запобіжного заходу.

«Наразі його затримано працівниками УСБУ біля столиці та доставлено до Шевченківського районного суду м. Львова. Сьогодні прокурори клопотатимуть про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави в понад 6 млн грн (сукупна сума збитків) у провадженні», – повідомила прокурорка Львівщини Ірина Діденко.

Відповідно до даних Єдиного реєстру адвокатів України, адвокат практикує з 2010 року.

Скріншот є ЄРАУ

На сайті Юридичної компанії, керівником якої є затриманий адвокат, зазначено, що “проблема неякісного юридичного супроводу завжди була актуальною для України. За статистикою, майже кожний другий-третій клієнт, який потребує отримання юридичної послуги, скаржиться на непорядність та недбалість юридичного обслуговування”.

Скріншот зі сторінки ЮК “Писаренко і Партнери”

Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере йому запобіжний захід.