Поліція зареєструвала провадження щодо перешкоджання журналістській діяльності Михайла Ткача: ч. 2 ст. 171 КК

Під час моніторингу соціальних мереж поліціянтами була виявлена публікація одного з інтернет-видань щодо перешкоджання професійної діяльності журналіста під час конфлікту біля ресторанного закладу.

Про це повідомляє Національна поліція.

Зафіксована на відео подія сталась ввечері 17 листопада. Заяв та повідомлень про перешкоджання журналістській діяльності за цей час до поліції не надходило. Проте за фактом виявлення публікації про перешкоджання законній професійній діяльності журналістів слідчими ГУНП в Київській області розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 171 ККУ.

Також встановлено, що сьогодні, 18 листопада, журналіст видання звернувся до медичного закладу за допомогою через тілесні ушкодження, отримані в результаті конфлікту біля ресторанного закладу. Медики повідомили про вказаний факт поліцію, як передбачає процедура у подібних випадках.

Розпочате досудове розслідування, у ході якого можлива додаткова кваліфікація.

За інформацію УП, у п’ятницю близько 23:20 журналісти проводили зйомку біля ресторану “Тандир”, де помітили, зокрема, колишніх високопоставлених співробітників Офісу генпрокурора. Біля ресторану було багато автомобілів.

В свою чергу, сам Михайло Ткач прокоментував подію:

“Я вийшов із автомобіля, повідомив, що я журналіст “Української правди”. Охоронці почали мене блокувати, а один підійшов і вдарив по камері, а також наніс удар мені”, повідомив Ткач.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.