Правоохоронці завершили розслідувати справу суддів Київського апеляційного суду: тепер судовий розгляд

Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратури завершили розслідувати справу за підозрою суддів Київського апеляційного суду Віктора Глиняного, Юрія Сливи, Ігоря Паленика та В’ячеслава Дзюбіна в одержанні 35 тисяч доларів неправомірної вигоди.

Про це повідомляє САП.

«19 квітня 2024 року прокурор САП ухвалив рішення про завершення досудового розслідування у справі стосовно чотирьох суддів Київського апеляційного суду, яких у листопаді минулого року викрили на одержанні неправомірної вигоди у розмірі 35 тисяч доларів за ухвалення рішення про скасування арешту майна. На сьогодні детективами НАБУ за дорученням прокурора САП відкрито матеріали справи стороні захисту для ознайомлення», – інформує прокуратура.

Нагадаємо, правоохоронці викрили чотирьох суддів Київського апеляційного суду на одержанні неправомірної вигоди. За версією слідства, суддя В’ячеслав Дзюбін отримав 35 тисяч доларів неправомірного зиску за зняття арешту з двох літаків у справі колишнього керівника «Мотор-Січі» В’ячеслава Богуслаєва. 10 тис. дол. із цієї суми Дзюбін залишив собі, а решту 25 тис. дол. для трьох інших суддів Київського апеляційного суду – Юрія Сливи, Ігоря Паленика та Віктора Глиняного.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.