Представник української адвокатури Олександр Черних взяв участь у щорічній конференції Law Society of Scotland

Офіційний представник НААУ в Шотландії, Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії Олександр Черних взяв участь у щорічній конференції Law Society of Scotland, яку відкривала Лорд – адвокат Шотландії Дороті Бейн.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

У рамках конференції обговорювалися питання професіональної етики та міжнародного кримінального переслідування осіб, причетних до вчинення воєнних злочинів на території України, а також виклики, які стоять перед професійною спільнотою адвокатів у сучасних кризових умовах.

За результатами зустрічі між адвокатурою України та Шотландії досягнуто низку домовленостей щодо проведення заходів з підвищення кваліфікації та залучення українських адвокатів до життя юридичної спільноти Британії.

Олександр Черних подякував керівництву LSS – Президенту Мюрею Етерінгтону, віце-президенту Шейлі Вебстер та виконавчому директору Даян МакГіффен за підтримку, яка надається українським адвокатам. Він акцентував особливу увагу на спеціальних програмах, що працюють сьогодні для професійної інтеграції наших колег.