Представники молодіжного комітету Національної асоціації адвокатів України обрані до керівництва European Young Bar Association

European Young Bar Association на Міжнародній літній конференції EYBA-2022 під час загальних зборів членів правління затвердила склад Виконавчого комітету та інших органів асоціації.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

За результатами виборів Голова молодіжного комітету НААУ Сергій Барбашин став Віце-президентом EYBA, його заступниця Юлія Сергет – членом Дослідницького комітету EYBA, а член Ради NextGen Олег Клим’юк  обраний до складу Представників EYBA у Комітеті Ради Європи.

«Одразу три представники UNBА NextGen увійшли до складу органів Європейської асоціації молодих адвокатів. Це стало можливим завдяки активній роботі учасників молодіжного комітету у межах співпраці з асоціацією. Щиро дякуємо представникам EYBA за довіру, а керівництву Національної асоціації адвокатів України за підтримку молодого покоління адвокатів», – зазначив Сергій Барбашин.

Нагадаємо, що UNBA NextGen у 2019 році розпочав співпрацю з European Young Bar Association. Представники UNBA NextGen брали участь у заходах Європейської асоціації, а також спільно з іноземними колегами організували міжнародну літню онлайн конференцію EYBA 2021. Крім того, у травні EYBA надала підтримку для українських адвокатів, які постраждали внаслідок війни.