Представництва Національної асоціації адвокатів України за кордоном допомагають залучати благодійні кошти адвокатам

Під час воєнного стану Представництва НААУ за кордоном перебувають у постійній координації з міжнародними партнерами та благодійниками для залучення коштів на допомогу адвокатам в Україні.

На цьому наголосив заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій під час засідання Опікунської ради 18 березня 2022 року, про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

«Наші закордонні Представництва постійно координують з місцевими адвокатурами, налаштовують зв’язок, забезпечують надання інформації. Ми цю інформацію узагальнюємо і публікуємо на нашій сторінці у Фейсбук. Вся інформація, яка наразі є на нашій сторінці НААУ у Фейсбук, зокрема, надається і за участю наших Представництв за кордоном», – зазначив Валентин Гвоздій.

Також Представництва НААУ за кордоном налагоджують діяльність щодо надання безоплатної правової допомоги мігрантам. Представництва НААУ контактують з місцевими асоціаціями адвокатів, щоб визначити та облаштувати місця для надання безоплатної правової допомоги, зокрема, у питаннях перетину кордону, отриманні статусу біженців тощо.

Крім того, Представництва НААУ за кордоном тісно взаємодіють з місцевими волонтерськими організаціями для допомоги у поселенні та наданні речей першої необхідності адвокатам-переселенцям.

Свій внесок у координацію допомоги українським адвокатам закордонні представники НААУ роблять виключно на волонтерських засадах, підкреслив Валентин Гвоздій.

Наразі діють 36 Представництв НААУ за кордоном. Інформація з контактами міститься на офіційному сайті НААУ.

Більше інформації щодо діяльності закордонних Представництв публікується оперативно на сторінці НААУ у Фейсбук.