В 4 країнах світу призначено представників Національної асоціації адвокатів України за кордоном

У Балтіморі (Сполучені Штати Америки), Шарлеруа (Королівство Бельгія), Ларнаці (Республіка Кіпр) та Калгарі (Канада) з’явилися представники Національної асоціації адвокатів України.

Відповідні розпорядження підписані головою НААУ, РАУ Лідією Ізовітовою.

НААУ за кордоном представлятимуть:

– Олена Калашник – у Сполучених Штатах Америки (м. Балтімор).

Олена закінчила Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого та Національну академію Національної гвардії України.

Професійну діяльність розпочала у 2009 році на посаді директора та засновника TOB «Консільєрі» (юридичні послуги).

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю отримала у 2014 році.

У 2015-2016 рр очолювала Другий харківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

До 2018 року працювала заступником директора Навчально-наукового гуманітарного інституту Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського. З того ж року є доцентом кафедри приватного та публічного права Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка.

Сьогодні працює старшим юристом з питань міжнародного захисту Благодійного фонду «Право на захист» (у партнерстві із HІЅ, виконавчий партнер УВКБ ООН), що займається представництвом інтересів біженців та шукачів захисту.

Кандидат юридичних наук, член комітетів НААУ з питань міжнародного права, з питань захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, з питань адміністративного права та процесу;

– Зухейр Абдельтіф – у Королівстві Бельгія (м. Шарлеруа).

Випускник Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Працював юристом у фірмі «Юрис-Д». З 2004 по 2012 рік – голова громадської організації із захисту прав «Омега-Форс». З 2017 по 2019 рік  – керівник міжнародної асоціації із захисту прав людини «Фалькон».

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю отримав у 2019 році.

З 2021 року очолює ГО «Марокканська діаспора в Україні»;

Вікторія Поліщук – у Республіці Кіпр (м. Ларнака).

Закінчила факультет права Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Університет економіки та права «КРОК» (менеджмент конфліктів та медіація).

Професійну діяльність розпочала у 2009 році. Працювала в АО «Юридична компанія «Капітал», правничій фірмі «Софія», Державному концерні «Укроборонпром».

З 2014 року є партнером юридичної компанії «Довіритель», спеціалізується у сфері трудового права і соціального забезпечення.

Голова Комітету НААУ з питань трудового права, керівник Центру трудового права та соціального забезпечення на базі Вищої школи адвокатури НААУ;

Вікторія Сандулєєва – у Канаді (м. Калгарі)

Випускниця Донецького національного університету. Професійну діяльність розпочала у 1999 році на посаді секретаря судових засідань в Приморському районному суді м. Маріуполя. До 2004 року працювала на аналогічних посадах в Ленінському районному суді м. Донецька та Прокуратурі Донецької області.

До 2010 року – провідний спеціаліст Територіального управління Державної судової адміністрації в Донецькій області, а також Донецького територіального відділення Антимонопольного комітету України.

У 2010 році отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

З 2019 року здійснює адвокатську діяльність в Адвокатському бюро Вікторії Сандулєєвої «Консалт».

Нагадаємо, представники НААУ за кордоном:

  • – представляють інтереси НААУ у конкретній державі у стосунках із представниками іноземних органів адвокатського самоврядування, представниками іноземних державних органів, підприємств, установ, організацій, наукових закладів, а також із фізичними та юридичними особами;
  • – співпрацюють з іноземними дипломатичними представництвами в державі перебування;
  • – налагоджують контакти із закордонними партнерами НААУ, підтримують та розвивають зв’язки із міжнародними організаціями;
  • – організовують та проводять лекції, семінари, тренінги, конференції та інші інформаційно-освітні заходи;
  • – проводить роботу із залучення грантів та коштів іноземних благодійних фондів (організацій);

Фінансування діяльності представників НААУ за кордоном здійснюється за їх власний рахунок, за рахунок коштів спонсорів (фізичних та юридичних осіб), благодійних фондів (організацій) та ґрунтується на принципі самофінансування. НААУ не фінансує та не покриває витрати представників.