Президент підписав Указ про проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення на посаду члена Вищої ради правосуддя

Володимир Зеленський підписав УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №527/2022 від 23 липня 2022 року про “Питання конкурсу з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення на посаду члена Вищої ради правосуддя”.

Указ розміщено на сайті Офісу Президента України.

“З метою забезпечення проведення конкурсу з добору кандидатів для здійснення Президентом України відповідно до частини другої статті 131 Конституції України призначення на посаду члена Вищої ради правосуддя, на виконання Закону України “Про Вищу раду правосуддя” постановляю:

1. Затвердити Положення про проведення конкурсу з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення на посаду члена Вищої ради правосуддя (додається).

2. Утворити конкурсну комісію з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення на посаду члена Вищої ради правосуддя (далі – конкурсна комісія) та затвердити її персональний склад (додається).

3. Конкурсній комісії забезпечити проведення конкурсу з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення на посаду члена Вищої ради правосуддя.

4. Визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 30 жовтня 2019 року № 785/2019 “Питання добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради правосуддя”