Президент Ради правничих та адвокатських товариств Європи Джеймс МакГуілл та Виконавчий директор Міжнародної асоціації адвокатів Марк Елліс взяли участь у роботі Ради адвокатів України

5-6 вересня 2022 року у Мукачево відбувається спеціальне засідання Ради адвокатів України, на яке на запрошення Національної асоціації адвокатів України приїхали Президент Ради правничих та адвокатських товариств Європи ССВЕ Джеймс МакГуілл та Виконавчий директор Міжнародної асоціації юристів ІВА Марк Елліс.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

На зустрічі з поважними гостями Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова окреслила проблемні питання, які стосуються розвитку адвокатури, в тому числі, стану адвокатури в період запровадженого воєнного стану.

Під час засідання Ради адвокатів України, в якому взяли участь керівники регіональних органів адвокатського самоврядування, Президент ССВЕ Джеймс МакГуілл та Виконавчий директор ІВА Марк Елліс виступили з доповідями і промовами. Зокрема, вони подякували НААУ за прозоре та своєчасне розподілення коштів, що надійшли до організації від міжнародних колег для допомоги українським адвокатам, та запевнили у своїй подальшій підтримці адвокатури України.

Члени Ради адвокатів України, у свою чергу, висловили вдячність керівникам міжнародних організацій за всебічну допомогу українським адвокатам під час війни.