Президент ССВЕ Джеймс МакГілл заявив, що НААУ демонструє найкращі стандарти діяльності адвокатури, організованої у сильну незалежну асоціацію адвокатів

«За роки існування нам вдалося побудувати самоврядну професійну незалежну від держави організацію – Національну асоціацію адвокатів України, яка демонструє найвищі стандарти діяльності адвокатури. Це підтверджують провідні міжнародні юридичні організації, які дбають саме про європейські стандарти».

На цьому наголосила Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова під час засідання Ради адвокатів України 16 грудня 2022 року, присвячене Дню адвокатури України, повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Під час свого виступу вона нагадала історію становлення української адвокатури, розповіла про досягнення за 10 років створення НААУ та окреслила проблемні питання, які стосуються розвитку адвокатури, в тому числі, стану адвокатури в період запровадженого воєнного стану.

«Нова історія для української адвокатури розпочалась 24 лютого 2022 року. Завдяки розвинутій системі органів адвокатського самоврядування з перших днів нам вдалося організувати ланцюг адвокатської взаємодії. Регіональні ради адвокатів надають допомогу адвокатам та їх родинам, в тому числі, безоплатну правову допомогу переміщеним особам та військовим, працюючи в цілодобовому режимі», – зазначила Лідія Ізовітова.

Голова НААУ, РАУ підкреслила і той факт, що міцну та активну позицію української адвокатури високо оцінюють міжнародні організації. Так, під час Пленарної сесії ССВЕ, вручаючи нагороду НААУ з прав людини 2022 року, Президент ССВЕ Джеймс МакГілл заявив, що НААУ демонструє найкращі стандарти діяльності адвокатури, організованої у сильну незалежну асоціацію адвокатів.

«Це одна із самих високих оцінок нашої діяльності. І вже ніхто не може нам сказати, що щось в нашій організації не відповідає європейським стандартам. Організація, яка дбає саме про європейські стандарти в адвокатурі, висловила, що наші стандарти організації адвокатської діяльності є найвищими», – сказала Лідія Ізовітова.