Прокурорами САП готується апеляційна скарга на виправдувальний вирок судді Господарського суду Харківської області

САП не погоджується з рішенням суду першої інстанції та оскаржить вирок в Апеляційний палаті Вищого антикорупційного суду.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Нагадаємо, що в ході досудового розслідування встановлено, що суддя під час розгляду господарської справі, зловживаючи владою в інтересах приватного товариства, за результатами розгляду зустрічної позовної заяви ТОВ «Карпатнадраінвест» до ПАТ «Укргазвидобування» в особі філії Газопромислове управління «Шебелинкагазвидобування» задовольнила вказану заяву та зобов’язала ПАТ «Укргазивдобування» передати приватному товариству природний газ, видобутий протягом серпня-листопада 2016 року відповідно до договору про спільну інвестиційну та виробничу діяльність.

При цьому, на думку прокурорів, суддя достовірно знала, що на предмет позову – природний газ, видобутий на умовах вищевказаного договору, було накладено арешт в межах кримінального провадження.

Крім того, спір є майновим, а відповідний судовий збір не сплачено, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді завдання державі збитків в сумі понад 205 тис. гривень.