Рада адвокатів і юридичних товариств Європи надасть підтримку українським адвокатам та біженцям з України

25 лютого 2022 року ССВЕ зробила заяву про вторгнення в Україну. Рада адвокатів і юридичних товариств Європи (CCBE) представляє адвокатські товариства та юридичні товариства 45 країн, а через них понад 1 мільйон європейських юристів.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

З моменту свого створення CCBE перебуває в авангарді просування та захисту правових принципів, на яких базуються демократія та верховенство права. НААУ має статус спостерігача в цій організації.

ССВЕ висловлює солідарність з українськими адвокатами, які постраждали. «CCBE додатково наголошує, що право на притулок має поважатися та гарантуватися в цьому контексті надання гуманітарної допомоги тим, хто її потребує. Держави-члени ЄС та інші європейські держави мають вжити необхідних заходів у сфері управління кордонами та надання притулку, допомагати людям, які тікають від конфліктів і насильства», – ідеться в заяві.

CCBE заохочує юристів надавати правову допомогу людям, які шукають міжнародного захисту, і вітає той факт, що багато професіоналів у сфері права вже займаються такими діями.