Рада адвокатів України 15 жовтня проведе засідання

15 жовтня відбудеться засідання Ради адвокатів України у форматі онлайн.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

До порядку денного внесено питання діяльності НААУ та органів адвокатського самоврядування, а також результати роботи низки робочих груп РАУ.

Під час засідання буде обговорено звернення ВАКС до ВРП та Генерального прокурора щодо втручання в діяльність суддів учасниками справи про завдання збитків ДП НАЕК «Енергоатом» та ДП «Схід ГЗК». Таке звернення підписали суддів Маслов, Федорак та Строгий.

РАУ також заслухає робочі групи:

  • по вивченню питань відшкодування витрат на службові відрядження представників регіонів у складі ВКДКА, порушених у листах Голови ВКДКА Сергія Вилкова та Голови КДКА Харківської області;
  • з питань проведення конференції адвокатів Дніпропетровської області 7 грудня 2018 року;
  • по вивченню питань, порушених у зверненні Заступника начальника Головного управління ДПС у м. Києві          О. Малихіної про надання роз’яснення щодо прав адвокатів, які не стали на облік у контролюючих органах як самозайняті особи, надавати правову допомогу та бути захисником у кримінальному провадженні без укладення договору про надання правової допомоги.

РАУ також надасть роз’яснення щодо можливості отримання адвокатом на адвокатський запит оригіналів документів та надання їх для проведення експертизи; щодо процедури скасування рішень КДКА про допуск до складення кваліфікаційного іспиту за умови допуску особи до складення кваліфікаційного іспиту та видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту в порушення вимог ч.4 ст. 9 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»; щодо можливості передачі адвокатського бюро в управління іншій особі.

Рада адвокатів України розгляне звернення Голови комітету захисту прав адвокатів Ганни Боряк та члена Комітету Олега Гарника щодо неприпустимості дискримінації у судових процесах адвокатів за місцезнаходженням робочого місця адвоката та інших пов’язаних із цим питань.

До проекту порядку денного внесено розгляд листа Заступника Голови Державної судової адміністрації України Чорнуцького С.П. щодо судових рішень, обмежених для повного та загального доступу в реєстрі на підставі звернень прокурорів органів прокуратури у розрізі 2019-2020 р.