Реформа судової системи, яку ініціював Президент Зеленський, стане однією з основ, на якій будуватиметься нова Україна: Шмигаль

За участі Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука відбулося урочисте засідання Пленуму Верховного суду України.

Про це повідомляє Кабінет Міністрів України.

Захід був присвячений 5-річчю діяльності Верховного суду та 105-й річниці утворення Генерального суду Української Народної Республіки. На події також були присутні представники Уряду, Офісу Президента, посольств іноземних держав в Україні.

«За ці 105 років наша країна пройшла довгий шлях. Сьогодні ми знову боремося за незалежність нашої держави. Держави, де буде справедливість для кожного. Повномасштабне вторгнення росії 24 лютого створило для органів державної та судової влади безпрецедентний рівень викликів абсолютно в усіх сферах. І Верховний суд продемонстрував, що може ефективно реагувати на ці виклики», — сказав Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль відзначив, що Верховний суд багатьма своїми рішеннями продемонстрував, що розуміє запит українців на справедливість. На шляху до членства України в ЄС одним із головних завдань, за його словами, буде формування прозорої та справедливої судової системи. Реформа судової системи, яку ініціював Президент України Володимир Зеленський, стане однією з основ, на якій будуватиметься нова Україна.