Роз`яснити відповідачу, що вона має право звернутися для призначення їй безкоштовного адвоката: ухвала Миронівського районного суду Київської області. Безкоштовний адвокат???

Миронівський районний суд Київської області у складі:

головуючого судді                Поліщука А.С.,

при секретарі                        Семерей Л.М.,

за участі

позивача ОСОБА_1 ,

відповідача ОСОБА_2 ,

розглянувши у підготовчому засіданні, за правилами загального позовного провадження, цивільну справу за позовомОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про зменшення розміру аліментів,

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Миронівського районного суду Київської області знаходиться вищевказана справа.

Ухвалою від 07 квітня 2021 року провадження у справі відкрито та призначено справу до підготовчого засідання.

В підготовчому судовому засіданні щодо позовної вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про зменшення розміру аліментів судом прийнято рішення.

У підготовче засідання не з`явилася відповідач ОСОБА_3 , про день та час розгляду справи повідомлена належним чином, причини неявки суду не відомі.

Станом на 09 лютого 2022 року строки проведення підготовчого засідання передбачені ч. 2 ст. 196 ЦПК України закінчилися.

Згідно із п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань – у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Відповідно до вимог п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Заслухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи, вчинивши всі дії, передбачені ст. 197 ЦПК України, та необхідні для забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи по суті, суд вважає підготовче провадження у справі закінченим та приходить до висновку про необхідність призначення справи до розгляду у відкритому судовому засіданні у порядку загального позовного провадження, встановивши загальний порядок дослідження доказів у справі.

Керуючись ст. ст. 51, 84, 189, 196-198, 200 ЦПК України, суд, –

У Х В А Л И В:

1.Закрити підготовче провадження та призначити цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про зменшення розміру аліментів, до розгляду у відкритому судовому засіданні на 10 годину 00 хвилин 14 червня 2022 року в приміщенні Миронівського районного суду Київської області за адресою: Київська область, місто Миронівка, вулиця Першотравнева, 3.

2. В судове засідання викликати сторони по справі.

3. У задоволенні клопотання ОСОБА_3 про призначення їй судом безкоштовного представника відмовити.

4. Роз`яснити відповідачу ОСОБА_3 , що вона має право звернутися для призначення їй безкоштовного представника (адвоката) до Сектору «Миронівське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Білоцерківського МЦ з надання ПВПД, що знаходиться за адресою: вул. Соборності, 58, м. Миронівка Київської області.

4. Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя                                          підпис                                  А.С. Поліщук

Згідно з оригіналом

Суддя                                                                                         А.С. Поліщук