САП хоче стягнути в дохід держави квартиру Волинця, яку він придбав за мільйони, які не заробив

28 травня 2021 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура звернулась до Вищого антикорупційного суду з позовом про визнання необґрунтованим активом квартири вартістю понад 7 млн гривень, що належить народному депутату України, та стягнення її в дохід держави.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Так, прокурорами САП за сприяння ДБР та з урахуванням повідомленої раніше у ЗМІ інформації зроблено висновок, що народний депутат України 9 скликання у 2020 році придбав трикімнатну квартиру в місті Києві за відсутності відомостей про те, звідки у нього виявилося близько 3 млн гривень, яких не вистачало для такої купівлі зважаючи на розмір законних доходів депутата.

Різниця між задекларованими активами та доходами та ціною придбаного нерухомого майна становить понад 2,7 млн гривень. Ця різниця перевищує межу у 500 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб, що свідчить про набуття депутатом необґрунтованого активу.

У разі доведення прокурором такої різниці відповідач у змагальному процесі в порядку цивільного судочинства муситиме довести законність походження коштів, використаних для придбання квартири, інакше її може бути стягнуто в дохід держави.

Як повідомило Інтерфакс-Україна інформоване джерело, йдеться про народного депутата Михайла Волинця.