Ще один позов щодо оскарження рішень Київської облради

Окружний адміністративний суд міста Києва просять визнати протиправним та скасувати  рішення Київської обласної ради VIII скликання щодо обрання голів та складу постійних комісій облради. Водночас, ОАСК просять зобов’язати КОР прийняти рішення, яким включити всіх депутатів  Київської обласної ради VIII до постійних комісій. Наразі суд  вирішує питання про відкриття провадження за даним позовом.

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Нагадаємо, днями суд відкрив провадження у справі за позовом Ярослава Москаленка щодо оскарження рішення про обрання голови Київської обласної ради. Суд розглядатиме даний позов  за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін: судове засідання відбудеться 27 січня. Також суд ухвалив залучити в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет позову на стороні відповідачів Олександра Склярова.

Серед позовних вимог, зокрема, зазначено: визнати протиправним та скасувати рішення, датоване 27 листопада,  про обрання голови Київської обласної ради VIII скликання та просять зобов’язати КОР провести повторне обрання голови. Також суд просять визнати протиправними та скасувати деякі рішення Ради, зокрема, і про внесення змін щодо затвердження форми бюлетенів для таємного голосування  щодо обрання голови, першого заступника та заступника.