Скарга на адвоката, яка бореться з кампаніями вакцинації, подана до Юридичного товариства Нової Зеландії

Офіційна скарга на адвоката і активістку боротьби з вакцинацією Сью Грей стверджує, що вона використовує свій статус у юридичній професії, щоб поширювати свої «помилкові, неточні та небезпечні» заяви про Covid-19.

Про це пише STUFF.

Fact Aotearoa​, група, створена для протидії дезінформації та теоріям змови в Новій Зеландії, подала офіційну скаргу в Новозеландське юридичне товариство в понеділок на адвоката з Нельсона.

Вони стверджують, що Грей порушила правила Закону про юристів , яка стверджують, що «адвокат не повинен займатися поведінкою, яка має тенденцію завдати шкоди професії».

«Грей використовувала просування дезінформації як інструмент для самореклами своєї фірми та політичної партії. Це обігнало її перший обов’язок — служити чесності юридичної професії, клієнтів та правосуддя в цілому».

Грей, яка є однією із лідерів NZ Outdoors Party, має велику кількість прихильників у соціальних мережах і регулярно публікує антивакцинний контент, включаючи неправдиві твердження про смерть від Covid-19 та рекламу альтернативних і недоведених методів лікування.