Слідчий суддя ВАКС постановив закрити провадження про продовження строку дії обов’язків, покладених на Головка

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду постановив закрити провадження прокурора про продовження строку дії обов’язків, покладених на підозрюваного Головка М.Й. у кримінальному провадженні.

Про це редакції видання Місто повідомили адвокати Михайла Головка.

Резолютивну частину ухвали суддя оголосив 27 жовтня. Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошенні і оскарженню не підлягає.

Таким чином Михайло Головко вже немає ніяких обмежень щодо пересування територією України і не повинен носити електронний браслет.

Нагадаємо, перший запобіжний захід Михайлу Головку обрали 28 червня. Це тримання під вартою на 60 діб з можливістю внести заставу 805 200 гривень.

Згідно з ч. 11 ст. 182 КПК України застава, що не була звернена в дохід держави, повертається підозрюваному, обвинуваченому, заставодавцю після припинення дії цього запобіжного заходу.

Нагадаємо, що на сесії Тернопільської обласної ради проголосували за звільнення з посади голови облради Михайла Головка. Голосування відбувалося у таємному режимі. Депутати це рішення підтримали одноголосно. “За” звільнення Михайла Головка з посади голови обласної ради проголосував 51 депутат.