Слідчий суддя ВАКС застосував до судді Печерського райсуду Києва Ільєвої запобіжний захід у вигляді застави: 805 200 грн

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду Олег Федоров частково задовольнив клопотання детектива НАБУ і застосував до судді Печерського районного суду міста Києва Тетяни Ільєвої запобіжний захід у вигляді застави у сумі 805 200 грн.

Слідство клопотало про заставу у сумі 2 млн грн.

На суддю також покладені обов’язки: прибувати за кожним викликом; повідомляти про зміну місця проживання та/або роботи; не відлучатися за межі Київської області без дозволу; утримуватися від будь якого спілкування з потерпілим та свідками, а також здати на зберігання закордонні паспорти. Термін дії обов’язків – до 17 червня.

Нагадаємо, що суддю Ільєву підозрюють у зловживанні службовим становищем. За версією слідства, вона, зловживаючи службовим становищем, як слідча суддя скасувала арешт 110,7 тисяч євро та 9,3 тисяч доларів на банківському рахунку колишнього віце-президента державної компанії «Хліб України» Андрія Миханіва. Хоча сама справа вже була на розгляді по суті.