Слідство з’ясувало, що заставу за Павелка вніс адвокат Болінський грошима, які мають російське походження: 9,88 млн грн

Заставу за відстороненого президента Української асоціації футболу Андрія Павелка внесли грошима, які мають російське походження.

Про це повідомив прокурор під час судового засідання, яке відбулося у Шевченківському районному суді міста Львова, пише FootballHub.

У 2022 році Печерський суд міста Києва обрав запобіжний захід Павелку – арешт або застава в розмірі 9,88 мільйона гривень. Тоді заставу за нього внесла компанія “УАФ Маркетинг”, ці гроші перерахували на користь держави.

Однак у грудні начебто “випадково” заставу за Павелка в розмірі 9,88 мільйона гривень також вніс адвокат з Полтави Святослав Болінський на випадок, якщо б гроші від “УАФ Маркетинг” суд не прийняв. Тепер Болінський через суд намагається повернути ці кошти.

На початку серпня суддя під час розгляду цієї справи ухвалив рішення дати слідству тиждень, щоб воно перевірило статки Болінського і чи легально він заробив ці кошти для застави. Як виявилося, гроші, які Болінський вніс як заставу за Павелка, мають походження з росі і які були предметом вчинення злочинів в іншому кримінальному провадженні.

Слідство також встановило зв’язок між Болінським та адвокатом Бойком, який наразі представляє інтереси Андрія Павелка в суді. З’ясували, що Болінський був підзахисним адвоката Бойка у кримінальному провадженні стосовно кількох осіб, які були підозрювані за обставинами вчинення кримінальних правопорушень за статтями 111 та 209 КК України.

В свою чергу адвокат Бойко після оприлюднення цієї інформації прокурором заявив у залі суду, що не знає особу, яка внесла ці гроші у вигляді застави.