Співпраця молодих українських та турецьких адвокатів буде посилена

Співпраця молодих українських та турецьких адвокатів буде посилена. Зокрема, у сфері обміну досвідом, нетворкінгу і проведення спільних заходів.

Про це домовились голова Молодіжного Комітету НААУ – UNBA NextGen Сергій Барбашин з президентом Асоціації адвокатів Стамбула Філіз Сарач та головою Центру молодих адвокатів Асоціації адвокатів Стамбула Севім Хазал Гьормуш під час зустрічі 24 жовтня 2023 року, повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

На зустрічі також були присутні Генеральний секретар Асоціації адвокатів Стамбула Бурджу Озтопрак Алсулу та член правління Центру молодих адвокатів Асоціації адвокатів Стамбула Фатіх Оздемір.

Сторони обговорили майбутні плани та домовилися про потенційне впровадження спільних проектів для молодих адвокатів. Один з напрямів такої співпраці буде майбутня конференція Європейської асоціації молодих адвокатів (EYBA) восени 2024 року у Стамбулі.

Стамбульська асоціація адвокатів заснована в 1876 році та відіграє ключову роль у формуванні юридичної професії в Туреччині. Організація виступає за права адвокатів, демократію та права людини. Нинішній керівник є першою жінкою-президентом Асоціації адвокатів Стамбула.

Турецька асоціація адвокатів підтримує діяльність молодих адвокатів і сприяє їхньому розвитку як майбутньому професії. Так, у 2018 році був створений Центр молодих адвокатів Асоціації Стамбула. Головною метою діяльності його є обговорення професійних проблем молодих колег і визначення можливих шляхів їх вирішення.

Діяльність UNBA NextGen та Центру молодих адвокатів Асоціації Стамбула перетинається у багатьох напрямах, адже молоді адвокати незалежно від країни перебування мають спільні виклики: здобуття нових знань, обмін досвідом, тяглість поколінь і взаємодія зі студентами.

Турецькі колеги готові надати інформаційну та іншу необхідну підтримку українським адвокатам, що перебувають у Туреччині внаслідок військових дій в Україні. Серед іншого, обговорювалися питання доступу до професії та роз’яснення локальних норм і вимог до адвокатів.

Задля додаткової підтримки з цих питань та наступного спрямування запитів до представників Асоціації адвокатів Стамбула просимо зв’язуватися із координатором Молодіжного Комітету НААУ – UNBA NextGen Оленою Давидюк (o.davydiuk@unba.org.ua).