Сподіваємося, що незабаром Павелко з’явиться в офісі УАФ і продовжить виконання своїх обов’язків: адвокат Денис Бугай про заставу у 9,9 млн грн

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора президенту та генеральному секретарю Української асоціації футболу повідомлено про підозру в заволодінні чужим майном та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України).

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, під час закупівлі обладнання для будівництва заводу із виготовлення штучного покриття для футбольних майданчиків, посадовці УАФ заволоділи 26,5 млн грн. В подальшому вони легалізували частину цих коштів.

За клопотанням прокурорів Печерським районним судом м. Києва підозрюваним обрано запобіжний захід – тримання під вартою із альтернативою внесення застави у розмірі 9,9 млн грн кожному.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Головного слідчого управління Нацполіції України за оперативного супроводу СБУ.

У свою чергу адвокат підзахисного Денис Бугай заявив, що заставу вже внесено, і він сподівається, що незабаром Павелко з’явиться в офісі УАФ і продовжить виконання своїх обов’язків.

“На жаль, суд не дослухався до наших аргументів і ухвалив рішення про арешт з можливістю внесення застави. Заставу вже сплачено. Вона сплачена УАФ. Наразі завершуються юридичні процедури щодо підтвердження платежу. І сподіваємося, що незабаром Павелко з’явиться в офісі УАФ і продовжить виконання своїх обов’язків”, заявив Бугай.

Також адвокат звинуватив слідство у тому, що вони сховали докази, які доводять невинуватість його клієнта.

“Слідство заявляє, що є заволодіння коштами УАФ. Це неправда. Кошти, про які мова – це була виплата за послуги, які надавав УАФ відомий футбольний суддя П’єрлуїджі Колліна. Вони мали всі ці докази, але ці докази в суд не передали, а сховали”,