Суд арештував корпоративні права і рахунки підприємств родичів Медведчука та Козака

За поданням Державного бюро розслідувань суд наклав арешт на корпоративні права та рахунки суб’єктів господарювання, які належать родичам народних депутатів України Віктора Медведчука та Тараса Козака. Загальна сума арештованих рахунків сягала 40 млн грн.

Про це повідомило Державне бюро розслідувань.

У середу працівники Територіального управління ДБР Львова провели чергові обшуки на об’єктах, пов’язаних з родинами депутатів. Слідчі дії відбувалися за шістьома адресами, одна з них – на Київщині, решта – на території Львівської області.

Обшуки проводилися у межах кримінального провадження за підозрою у зловживанні владою та порушенні правил охорони або використання надр та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом (ст. 364, ст. 240, ч. 2 ст. 209 КК України). Родичі Козака та Медведчука є суб’єктами кримінального провадження щодо незаконного видобутку піску на двох кар’єрах у Львівські області.

У ході слідчих дій вилучено цінні картини, предмети антикваріату, інші коштовності. Надалі ДБР буде ініційоване питання щодо накладення на них арешту та їх передачі до Національного агентства з управління активами.

Раніше ДБР вже проводила обшуки на 22 об’єктах у Львівській області, які належать родичам нардепів.