Суд не призначив жодного запобіжного заходу полковнику Тімченку, який подарував гранати помічнику Залужного

У Печерському суді Києва відбулось судове засідання, де мали обрати запобіжний захід офіцеру з апарату Головнокомандувача ЗСУ, який подарував гранати помічникові Залужного Геннадію Частякову. Підозрюваний, згідно з джерелами, — полковник Андрій Тімченко. Запобіжний захід підозрюваному не обрали.

Про це повідомляє Суспільне.

Прокуратура наполягала на домашньому арешті для фігуранта. Суддя не задовольнила клопотання про домашній арешт.

Підозрюваний не коментував питання про те, звідки у нього гранати. Його адвокат сказав, що офіцер нічого не коментуватиме, доки триває слідство. Журналістам заборонили знімати судове засідання.

Статус підозрюваного для чоловіка залишається чинним. В суді пояснили: якщо слідчі оголосять нову підозру, тоді судді знову зможуть розглянути можливість обрання запобіжного заходу.

За даними слідства, військовий здобув без відповідного дозволу 8 ручних універсальних наступально-оборонних гранат DM 51A2 та приніс їх до свого кабінету. Згодом він упакував 6 із них у подарунковий дерев’яний ящик та поклав туди пляшку міцного алкоголю.

“Цей ящик він подарував військовослужбовцю Геннадію Частякову з нагоди його дня народження. Цими діями офіцер фактично вчинив збут вибухових пристроїв”, — йдеться у повідомленні ДБР.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.