Суд обрав запобіжний захід обранцю-підривнику: тримання під вартою без можливості внесення застави

В Ужгородському міськрайонному суді обрали запобіжний захід депутату, який підірвав гранати на сесії Керецьківської сільської ради: тримання під вартою без можливості внесення застави.

Про це повідомив Ужгородський міськрайонний суд.

“Підозрюваний, за невстановлених досудовим розслідуванням обставин, придбав 3 вибухові пристрої, схожі на гранати. Надалі, чоловік, разом з іншими депутатами прибув на засідання 24 сесії Керецьківської сільської ради VIII скликання. Перебуваючи на вказаному засіданні, підозрюваний намагався вплинути на прийняття рішень керівництва та інших депутатів, однак не досяг бажаного. Після вказаного, ненадовго залишивши приміщення проведення сесії підозрюваний, повернувшись до сесійної зали, дістав з кишень куртки три вибухові пристрої та кинув на підлогу. У наслідок вибухів тілесні ушкодження різного ступеня важкості отримали 23 особи, присутні в сесійній залі”, — інформують в суді.

На суді сторона обвинувачення повідомила, що один з постраждалих від отриманих травм помер, та клопотала про обрання відносно підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Сторона захисту та підозрюваний проти задоволення клопотання прокурора не заперечили.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.